Анна Романова презентувала “21 крок до сильної туристичної галузі”

27 серпня 2019 року у приміщенні комітетів Верховної Ради Голова підкомітету ВР з питань розвитку туризму, курортів та рекреаційної діяльності Анна Романова завершила свою депутатську каденцію презентацією візії “21 крок до сильної туристичної галузі”. В ході презентації присутні дізналися про стан сфери туризму зараз, про найболючіші питання, які заважають розвиватися галузі, і про шляхи вирішення цих проблем. Зокрема, пані Романова підкреслила, що Україна посідає низькі місця за багатьма світовими рейтингами: 88-е у рейтингу привабливості для туристів, 71-е у рейтингу туристичного сервісу, 78-е у рейтингу міжнародної відкритості, 98-е у рейтингу екологічного стану і 124-е за інвестуванням у туристичну сферу. У своєму ФБ аккаунті Анна Романова зазначила, що бар’єри, які заважають розвитку туризму в Україні, залишаються такими самими протягом чотирьох-п’яти років. У першу чергу, за словами народного депутата, це пов’язано з неефективністю роботи виконавчої влади як центральної, так і місцевої.

Анна Романова представила двох народних депутатів з фракції “Слуга народу”, які опікуватимуться питаннями туризму у ВР 9-го скликання. Це Ліза Богуцька і Дмитро Налетов. Народні обранці пообіцяли, що продовжать роботу за тією програмою і напрямками, які протягом минулих п’яти років напрацьовувала Анна Романова.

На презентацію було запрошено представників і експертів туристичної галузі з багатьох регіонів України. Від туристичного кластеру “Західна Черкащина” у заході взяли участь президент Олександр Файнін і віце-президент Ліана Роднікова. На думку пана Файніна, наразі формується найкраща і найефективніша експертна група, яка здатна, за підтримки новообраних народних депутатів і майбутнього уряду, підняти туристичну галузь України набагато вище.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *