Президент ТК “Західна Черкащина” взяв участь у Полтавському туристичному форумі

Вчора у заміському готелі “Verholy Relax Park” відбувся Полтавський туристичний форум. Його організатором став Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Дніпро Дніпропетровської Торгово-промислової Палати за сприяння ЄБРР: консультації для малого бізнесу в Україні в рамках ініціативи #EU4Business Європейського Союзу. У Форумі взяли участь представники влади, комерційних і громадських організацій Полтавщини та ще низки областей України.

Серед запрошених спікерів були шеф-кухар і ведучий українського тревел-реаліті шоу «Страва честі» Юрій Ковриженко, ініціатор проекту «Туристичні кластери 300+» Юлія Алєксєєва, автор проекту «Цікавий Київ» Арсеній Фінберг та багато інших топ-експертів.

Президент ТК “Західна Черкащина”, експерт ЄБРР з питань туризму Олександр Файнін був також запрошений організаторами спікером і модератором Панельної дискусії «Як зробити задоволеним свого гостя?». У своїй доповіді “Тенденції трансформації попиту та розвитку сервісу туристичної галузі” Олександр Файнін розповів про тренди світового і українського туризму, а також про створення і діяльність туркластеру “Західна Черкащина”. На думку пана Файніна, основними перешкодами розвитку туристичної галузі в Україні є зневага галузі владою усіх рівнів, відсутність сучасного законодавства, стандартів і статистики, а також величезні кредитні ставки для малого і середнього бізнесу. Також президент туркластеру “Західна Черкащина” зазначив, що саме кластерна форма розвитку туристичної галузі, як найбільш наближена до європейської моделі сталого розвитку регіонів, стане запорукою збільшення як внутрішніх, так і для в’їзних туристичних потоків в Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *