Наша команда

Туркластер “Західна Черкащина” об’єднує найкращих фахівців у сфері туризму, гостинності, рекреації та інших супутніх послуг. До складу Правління входять люди, які користуються авторитетом і мають величезний досвід розвитку інфраструктури та рекреації не тільки у Черкаській області, але й по всій Україні і навіть за кордоном.

Олександр Файнін
Президент

Громадський діяч і підприємець, топ-експерт міжнародного рівня у сфері туризму та гостинності, член Громадської ради при Комітеті Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики, керівник Сектору туризму Проєкту USAID "Економічна підтримка Східної України", Міжнародний радник ЄБРР і експерт Європейської комісії. Засновник хостел-руху в Україні, автор низки концепцій і інновацій. Працював на запрошення на Кіпрі і в Ізраїлі. 2018 року створив Туристичний кластер "Західна Черкащина" і ГО "Асоціація туризму та гостинності Західної Черкащини". 

Ліана Роднікова
Віце-президент

Найбільш досвідчений і кваліфікований гід у місті Умань, автор низки турів Західною Черкащиною. Співзасновниця ГО "Асоціація туризму та гостинності Західної Черкащини".

Юрій Дробілко
Член Правління

Депутат Уманської Міської ради, відомий підприємець, прибічник здорового способу життя. 

Ігор Максименко
Член Правління

Уманський підприємець, винороб і сомельє.

Олексій Маслюк
Член Правління

Готельєр і громадський діяч. Займається розвитком Буцького каньону. 

Хаім Хазін
Член Правління

Уродженець Ізраїлю, який отримав громадянство України, і проживає з сім'єю в Умані. Успішний підприємець - має низку готелів, сувенірний магазин, лімузини, заклади харчування.