Про нас

Туристичний кластер “Західна Черкащина” розташовано на території Уманського району Черкаської області, який об’єднує 12 територіальних громад. Загальна площа туркластера – 4515 кв.км, населення – більше, ніж 280 тис. жителів. Ми об’єднуємо фахівців сфери туризму, гостинності і суміжних сфер економіки з метою створення конкурентоспрможного турпродукту і залучення інвестицій до регіону. 

Проект розвитку туркластеру “Західна Черкащина”

Наш туркластер було засновано 27 липня 2018 року у м. Умані у відповідності до національної програми “Туристичні кластери 300+”. Основними завданнями нашої діяльності є залучення інвестицій до туристичної та супутніх галузей регіону, створення конкурентоспроможного турпродукту, надання консультацій та інформаційної підтримки членам туркластера. Також ми працємо над створенням стратегії туристично-рекреаційного розвитку Західної Черкащини.

Керівництво діяльністю Туристичного кластера здійснюється через Громадську організацію “Асоціація туризма та гостинності Західної Черкащини”. Більш детальну інформацію про Асоціацію дивіться ТУТ.