Розвиток територій

Ми почали цю діяльність 2004 року у Новій Каховці (Херсонська область). У 2005 році ми працювали в Комсомольську (нині Горішні Плавні, Полтавська область) і Новгороді-Сіверському (Чернігівська область). З 2017 року наша команда створила Благодійний фонд «Uman Tomorrow», а 2018 – Туркластер “Західна Черкащина”, і ми вже маємо кілька чудових кейсів в Умані, другому за значенням місті Черкаській області, дуже перспективному і цікавому напрямку. Окрім цього, ми брали участь у створенні Дорожньої карти розвитку конкурентоспроможності індустрії подорожей та туризму України на замовлення Європейського банку реконструкції та розвитку.

Великий досвід у сфері надання консалтингових послуг свідчить, що успіх комплексного розвитку територій залежить від декількох чинників. Найголовнішим з них є те, що місцева влада розуміє важливість питання залучення досвідчених фахівців і готова йти на співробітництво, а потім – брати активну участь у втіленні програми розвитку у життя. Яку б гарну стратегію розвитку не зробили залучені фахівці, втілювати її мають ті, хто проживає безпосередньо на цій території. Ми пропонуємо комплексний підхід, коли після написання стратегії розвитку наші фахівці контролюють процес інфраструктурного розвитку на місцях.

Ми пропонуємо комплекс послуг з підвищення рівня життя місцевих жителів, залучення інвестицій до інфраструктури і збільшення кількості туристів, які відвідають Ваш регіон, місто чи село. Ми готові співпрацювати як з місцевою владою, так і з об’єднаними територіальними громадами. Наші фахівці виконають повний комплекс послуг – від брендування і написання стратегії до втілення конкретних проектів у життя.

Якщо Ви хочете покращити рівень життя, залучити інвестиції та збільшити туристичний потік з у Вашому районі, місті чи селі, будь-ласка, заповніть та надішліть нам цю форму: