Членство

Стати членом ГО “Асоціація туризму та гостинності Західної Черкащини” і нашого туристичного кластеру можуть громадяни України, а також іноземні громадяни та особи без громадянства, якi прагнуть досягнення мети дiяльностi, визнають Статут Асоціації, виявили згоду виконувати його вимоги i сплачують членськi внески. Більше про переваги, які отримують члени Асоціації / туркластеру можна побачити ТУТ. Також члени Асоціації / туркластеру отримують певні знижки на послуги, які надаються нашими партнерами. Перш за все, будь-ласка, заповніть ЗАЯВУ на вступ до лав ГО “Асоціація туризму та гостинності Західної Черкащини”. Членські внески на рік складають:
  • Фізична особа – 1000 грн.
  • Представник або власник бізнесу – 1500 грн.
  • Представник або власник бізнесу з рекламуванням своєї діяльності (логотип на головній сторінці нашого сайту, стаття у розділі “Новини” і згадка на сторінці Facebook) – 2000 грн.
Більше преференцій для Вашого бізнесу можна отримати тоді, коли Ви станете спонсором Асоціації. Якщо Ви бажаєте зробити благодійний внесок на користь нашої Асоціації і дізнатися, які переваги Ви отримаєте, будь-ласка, перейдіть СЮДИ. Сплатити благодійний або членський внесок можна онлайн на нашу корпоративну картку. Для цього, будь ласка, натисніть на кнопку “СПЛАТИТИ” знизу. УВАГА! При сплаті внеску Ви даєте згоду на те, що сума пожертвувань або членського внеску не підлягає поверненню. Сплатити членські і благодійні внески також можна на рахунок нашої Асоціації: ГО «Асоціація туризму та гостинності Західної Черкащини» п/р № 26003051543570 у Черкаському ГРУ АТ КБ “ПРИВАТБАНК” МФО 354347 код ЄДРПОУ 42618325 Неприбуткова організація