Консалтинг

Ми зібрали досвідчену команду, яка надає повний спектр консалтингових послуг. Наш лідер Олександр Файнін є Міжнародним радником ЄБРР, експертом Європейської комісії, членом Громадської ради профільного комітету ВР та має величезний досвід у сфері створення і розвитку бізнесу. Незважаючи на те, що він почав керувати бізнес-проектами і надавати консалтингові послуги ще 1993 року, офіційна дата створення сервісу «Business Consulting by Alex Faynin» – серпень 2012.


    

Ми пропонуємо послуги для тих, хто хоче створити новий або розвивати існуючий бізнес, а саме:

  • Надання рекомендацій зі створення нового бізнесу (готелю, хостелу, ресторану, компанії-перевізника, турагентства, крамниці, тощо): Створення бізнес-моделі, розрахунок кеш-фло, SWOT-аналіз, розробка стандартів та підготовка до вступу до міжнародного або національного готельного (ресторанного) ланцюга, розробка рекомендацій щодо тарифів, посадових обов’язків, графіку чергувань певних відділів та служб, проектування та дизайн.
  • Оптимізація та просування бізнесу і окремих продуктів: Бізнес-план, маркетингова стратегія, презентації, ціноутворення, IT-рішення, SMM та SEO.
  • Тренінги для персоналу: Організація тренінгів і курсів із залученням найкращих вітчизнних та іноземних фахівців у сфері продажів, маркетингу, психології, тощо.

!!! Учасникам Туркластеру “Західна Черкащина” надаються суттєві знижки !!!

Олександр Файнін є бізнес-експертом міжнародного рівня. Його запрошують провідні канали для того, щоб він поділився своїми баченням і досвідом.

Більше інформації за наступними посиланнями:

Якщо Ви зацікавлені у послугах створення нового або покращення вже існуючого бізнесу, будь-ласка, заповніть форму нижче і натисніть “Надіслати”: