ТК “Західна Черкащина” було презентовано на Всеукраїнському форумі гідів

19 лютого 2020 р. у Києві, за підтримки Управління туризму та промоції Київської міської державної адміністрації, відбувся щорічний форум туристичних гідів. Його організатором виступила громадська спілка «Всеукраїнська асоціація гідів» (ВАГ/UAG) – член Національної платформи МСБ.

Загалом участь у форумі узяли 170 гідів з усіх регіонів України. Форум традиційно відбувся напередодні Міжнародного дня туристичного гіда, який в усьому світі, починаючи з 1990 року, відзначається 21 лютого. До цієї дати національні асоціації та федерації кваліфікованих гідів проводять конгреси, форуми, семінари та інші професійні заходи, які сприяють розвитку екскурсознавства.

Учасників форуму привітала Марина Радова, начальник Управління туризму та промоцій Київської міської державної адміністрації, висловивши подяку за плідну співпрацю у 2019 році та озвучивши плани на 2020 рік:

“Напередодні свята хочеться відмітити ті гарні справи, які ви робите та вручити сертифікат про партнерство із КМДА”.

Інформацією про те, як гідам працювати з туристичними кластерами, поділився Олександр Файнін, один із засновників туристичного кластеру «Західна Черкащина».

Ліана Роднікова, гід, фахівець відділення інклюзивного соціально-реабілітаційного туризму Управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради: «Приємно вразило, що саме тоді, коли ми в Умані реалізуємо туристичні продукти, формуємо маршрути на основі емоційної складової – одним із найцікавіших виступів був саме про економіку вражень. Окрім проведення екскурсій по Умані, як працівник єдиного на сьогодні в Україні відділення інклюзивного соціально-реабілітаційного туризму, я займаюся організацією особливих турів. Якщо йдеться про людей із вадами слуху – ми в екскурсіях робимо акцент на можливості побачити чи відчути на запах, на смак, на дотик те, про що розповідаємо. У розповідях для людей із вадами зору робимо акцент на музичній складовій екскурсії, тактильних відчуттях. Тому тема економіки вражень – надзвичайно доречна і актуальна, вона доводить: можливості туризму – безмежні, вони – для кожного. Тому що через враження людина пізнає світ, стає патріотом своєї України і бачить, що не обов’язково їздити до Єгипту – і в Україні є що подивитися».

За матеріалами Національної платформи малого та середнього бізнесу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *