В Умані відкрито ще один готель

6 квітня 2019 року в Умані відбулося урочисте відкриття нового засобу розміщення і спа центру – Банно-готельного комплексу «Олімп». Для міста, де дуже часто відчувається величезний дефіцит місць для розміщення туристів це є напрочуд важливо і вчасно. Тут гостям пропонують новий для Умані формат розміщення, а саме – апарт-готель, де можна не тільки проживати, але й самостійно готувати собі іжу. Апарт-готель “Олімп” розташований у центрі міста і може одночасно розмістити 25 осіб у 9 комфортних номерах.

Враховуючи той факт, що цей засіб розміщення розташовано в одній будівлі з чудовим спа центром, який складається з бару, лазні, хамаму і плавального басейну, а зовсім поруч розташовано фітнес-клуб, який належить групі компаній “Олімп”, можна відзначити, що гості апарт-готелю можуть отримати чималий комплекс послуг за досить невелику ціну – проживання у 2-місному номері коштує 600 грн., щоправда, ціна не враховує надання додаткових послуг спа-центру і фітнес-клубу.

Також хочемо зауважити, що Банно-готельний комплекс «Олімп» став повноправним учасником нашого Туристичного кластеру. Більш детальну інформацію Ви можете отримати за цим ПОСИЛАННЯМ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *