Заповідник “Трипільська культура”

Заповідник “Трипільська культура”

1 Day

На Тальнівщині у невеликому селі Легедзиному працює унікальний музей під відкритим небом – заповідник “Трипільська культура”. Тут туристи можуть познайомитися ближче зі знахідками археологів, побачити на власні очі предмети побуту трипільської культури, послухати цікаві розповіді про давні часи. Та найголовніше – у тутешньому музеї, розташованому під відкритим небом,  відтворено поселення трипільців у натуральну величину. У цьому місці часто відбуваються культурні події, тож охочі можуть взяти участь у фестивалі чи толоці.

У складі заповідника нині 11 поселень-гігантів трипільської культури, розташованих на території Уманського, Тальнівського, Звенигородського районів Черкаської області. Всі вони були колись огороджені захисними валами. За даними дослідників, у третьому столітті до нашої ери тут мешкало п’ятнадцять тисяч осіб.

Якщо ви цікавитеся історією України і Трипільської культури, а також хоче взяти участь у фестивалі або ярмарку, запрошуємо до нашого туру з Умані.

<p>Виїзд з Умані, відвідання заповідника “Трипільська культура”, участь у заході (за наявності), повернення до Умані</p>

Ціна включає:

  • - Проїзд з/до Умані
  • - Послуги гіда (українська, російська)
  • - Вхідні квитки

Ціна не включає:

  • - Харчування
  • - Інші витрати

You can send your enquiry via the form below.

Заповідник “Трипільська культура”
From ₴ 288
/ Adult