Шіді Ріді Fest

У День Незалежності України уманчан і гостей міста запрошують на фестиваль “Шіді Ріді”, який називають одним з найбільш яскравих подій літа в Умані.
Цього року на території фестивалю працюватимуть дві сцени, на яких виступатимуть молоді музичні українські групи і юні поети. Крім того, великий майданчик буде відведений під фуд-корти; гості зможуть відвідати виставку-ярмарок хенд-мейд і художніх картин.
Фестиваль об’єднає Свято морозива, ярмарок виноградарів і пасічників Умані; для маленьких і великих учасників фестивалю; фейс-арт, фото-зони, лугове стрільбище, дитячі атракціони, майстер-класи від народних майстрів, розпис мехенді.
Для всіх бажаючих будуть проведені наступні майстер-класи: лялька-мотанка, гончарство, ліплення з глини, закладки з фетру, ткацтво, плетіння браслета і фенічок, флористика, лялька з сіна, полімерна глина, бісероплетіння, чарівна свічка, вироби з тіста, обереги , миловаріння і багато інших.
У 2017 році на фестивалі встановили Національний Рекорд України: найдовший витканий пояс “Єднання України”. Його довжина 16 метрів 53 сантиметри, ширина 5 сантиметрів. На його створення пішло 12 годин.

This slideshow requires JavaScript.

Дата

Сер 24 2019

Час

Весь день

Відео про нас

Останні новини

Хмаринка тегів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *