Олександр Файнін пройшов перший тур конкурсу на посаду Голови Держтуризму

Олександр Файнін пройшов перший тур конкурсу на посаду Голови Держтуризму

Президент Туристичного кластеру “Західна Черкащина”, Міжнародний радник ЄБРР і експерт Європейської комісії з питань туризму Олександр Файнін є одним з претендентів на посаду Голови Державного агентства розвитку туризму. Після першого туру конкурсу, який відбувся 28 січня у приміщенні приміщенні Національного агентства державної служби, з 26 кандидатів на цю посаду залишилося 15. Серед тих, хто залишився, за словами Олександра Файніна, тільки семеро тим чи іншим чином мають відношення до сфери туризму, а інші вісім кандидатів є такими, що подаються на будь-яку високу посаду держслужбовця не залежно від сфери діяльності і кола обов’язків.

“Дуже сподіваюся, що конкурс і співбесіди з Комісією і міністром нададуть можливість обійняти посаду людині, яка опікується саме розвитком туристичної галузі, збільшення її частки у ВВП країни та найбільш відповідає морально-етичним принципам держслужбовця високого рангу. Вважаю свої шанси на перемогу досить непоганими, тому що маю великий досвід управління проектами міжнародного і національного рівня і конкретну візію розвитку галузі”, – каже пан Файнін.

Нагадаємо, що Верховна Рада прийняла Державний бюджет України на 2020 рік, в якому 240 млн. гривень виділено на розвиток туристичної галузі.

ДОВІДКА. Державне агентство розвитку туризму України (Держтуризм) є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра культури, молоді та спорту і який реалізує державну політику у сфері туризму та курортів (крім здійснення державного нагляду (контролю) у сфері туризму та курортів).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *