Різнобарв’я танцювального фестивалю в Умані

1 і 2 червня в Умані проходив 4-й фестиваль HOLI DANCE UMAN 2019. Фестиваль дитячого танцю, присвячений Міжнародному дню захисту дітей. В танцювальному конкурсі брали участь діти різного віку. Найменшій з них 2,5 роки, найстаршому – 24. 

– Фестиваль Holi Dance Uman приурочений до Міжнародного дня захисту дітей. Проводимо ми його 4 рік поспіль, – розповідає співорганізатор фестивалю Сергей Крикун. – Особливість фестивалю в тому, що це фактично хореографічний конкурс, який має свою фішку – битву фарбами холі. На заході цікаво дітям всіх вікових груп, і є де розважитися цілим родинам. Крім того, фестиваль – безалкогольний. 
Заснувала фестиваль у 2016 році хореограф студії танцю «Батерфляй» Mariana Shvets. Тоді у ньому взяли участь декілька колективів та близько 1000 відвідувачів. 

– Цьогорічний фестиваль відрізняється своєю масштабністю. До нас приїхали 31 колектив із 27 міст України. Найвіддаленіше з них знаходиться за 500 км від Умані, – додає співорганізатор, директор агенції «Умань концерт» Софія Литвиненко-Чорномаз. – За два дні фестиваль відвідало близько 8 000 гостей. Під час битв кольорами було використано більше 500 кг фарб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *