Туркластер “Західна Черкащина” взяв участь у виставці UITT ‘ 2019

Представники Туристичного кластеру “Західна Черкащина” взяли участь у міжнародній туристичній виставці UITT ‘ 2019, яка проходила 27-29 березня 2019 року у київському Міжнародному виставковому центрі. Це стало можливим завдяки плідній співпраці між Черкаською ОДА і Асоціацією туризму та гостинності Західної Черкащини. На загальному стенді Черкащини знаходилися представники районів, які входять до території діяльності туркластеру “Західна Черкащина” – Умані, музею Трипільської культури у Легедзиному, Буцького каньону. Вони отримали чудову можливість прорекламувати свої послуги на всеукраїнському та міжнародному рівні. Нажаль, уманські готельєри відмовилися від участі уцьому важливому заході.

Наводимо міркування президента Туркластера Олександра Файніна, які він виклав на сторінці Facebook: “Щодо весняної UITT ‘ 2019, в якій я брав участь у якості очільника Туристичний кластер “Західна Черкащина”, хочу висловити власну, певно суб’єктивну думку, що такий формат вже трохи застарів.

Берлінська ITB і лондонська WTM є, перш за все, B2B платформами, тобто місцями, де фахівці з фахівцями укладають багатомільйонні контракти. Київський турярмарок – це велетенські стенди турецьких компаній, картонні “фавели” областей України і маленькі закутки усіх інших. Контракти не укладаються на самому заході, зате довжелезні черги відвідувачів за каталогами турецьких туроператорів демонструють рівень тих самих відвідувачів – пилосмоки, яких цікавить не настільки туризм, наскільки глянцеві фотки готелів.

З позитивного – наш стенд Черкаської області. Дуже вдячний Дмитро Пивак і команді Департаменту регіонального розвитку Черкаської ОДА за запрошення і за креатив! Дуже радий за колег з Чигиринського туркластеру – вони показали професійний рівень і залучили цікавих аніматорів. Персональна подяка Леся Островська за оригінальні домашні наливки і наїдки.

Стосовно нашого туркластера, я впевнений, що за півроку існування ми про себе заявили найкращим чином. Дякую уманській команді Лиана РодниковаТурбаза Букский КаньонІгор МаксименкоСвітлана Паламарчук за участь і підтримку!

Чекаємо на вас на наших найближчих заходах – BUKY GRILL FEST – Буцький каньйон у квітні і Фестиваль Сиру і вина в Умані у травні. І ще – вперше в історії Черкащини ми розпочинаємо продаж і бронювання турів по регіону онлайн на сервісі https://toursnlodging.com/uk”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *