Зустріч народного депутата Анни Романової з готельєрами Умані

Зустріч з Анною Романовою викликала неабиякий інтерес у готельєрів, підприємців сфери туризму і представників влади Умані і Уманського району.

Отже, на запрошення Туристичний кластер “Західна Черкащина”, незважаючи на сильний туман і майже 100% відсутність дороги з Черкас, народний депутат України, Голова підкомітету ВР з питань розвитку туризму, курортів та рекреаційної діяльності Анна Романова таки дісталася Умані.

В ході зустрічі пані Романова порушила низку проблемних питань. Йшлося про найвищу в Україні ставку туристичного збору, яку встановила Уманська міськрада, шляхи його використання і зменшення. Також обговорювали питання щодо нелегальних хасидських засобів розміщення і контролю за чистотою і порядком під час юдейських свят, про категорізацію засобів розміщення, тощо. Свою думку висловив представник хасидського готельного бізнесу. Відбулася палка дискусія щодо ставки турзбору. Думки готельєрів розділилися. Деякі вважають, що зниження з 5% до 2,5% від МЗП для туристів-нерезидентів є достатнім кроком з боку влади, дехто – що ні.

Президент Туристичного кластеру “Західна Черкащина” Олександр Файнін закликав готельєрів об’єднатися і гідно презентувати регіон на туристичному ярмарку UITT – 2019, який відбудеться у Києві наприкінці березня. Взагалі, зустріч вийшла конструктивною, і ми сподіваємось на плідне співробітництво з Анною Романовою, місцевою владою і бізнесменами, які працюють у сфері туризму та гостинності. На сьогодні пані Романова є єдиною з народних депутатів України, що дійсно обізнана у сфері туризму і гостинності і опікується проблемами галузі.

Дякуємо пані Романовій за те, що завітала до нас. Особлива подяка команді “Амаранта” і персонально пану Юрію Дробілку за чудовий прийом, очільниці Уманського району Оксані Супрунець і в.о.начальниці відділу туризму Уманської міськради Світлані Паламарчук, загону уманської поліції за пильність і забезпечення порядку, а також всім, хто взяв участь у черговому заході нашого Туркластеру.

Також дякуємо команду ТК “Умань-Медіа” за чудовий сюжет, який можна подивитися нижче.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *