Західна Черкащина розвиватиме туристичний кластер

За матеріалами Zruchno.Travel

Громадська організація об’єднала зусилля з обласною владою для створення сучасної туристичної інфраструктури в Буцькому каньйоні та в інших популярних місцях регіону.

Меморандум про співпрацю між Черкаською ОДА та Асоціацією туризму та гостинності Західної Черкащини було підписано в Черкасах під час Туристичного форуму “Відкриваємо Черкащину разом”. Як повідомляє кореспондент Zruchno.Travel, документ підписали директор Департаменту регіонального розвитку Черкаської ОДА Роман Карманнік та президент туристичного кластеру “Західна Черкащина” Олександр Файнін.

За словами керівника Департамету, кластеризація матиме позитивний вплив на розвиток галузі туризму в регіоні.

“Ми віримо, що тільки об’єднавши зусилля можна чогось досягнути. У нас вже є попередній план щодо подальшої роботи, зокрема, великий проект щодо Буцького каньйону. Ми сподіваємось, що наступного року зможемо прозвітувати, чого нам вдалося досягти за рік роботи з цим кластером”, – сказав Роман Карманнік.

Туркластер “Західна Черкащина” віднедавна діє на території дев’яти районів Черкаської області: Жашківського, Звенигородського, Катеринопільського, Лисянського, Маньківського, Монастирищенського, Тальнівського, Уманського та Христинівського. За словами його очільника, основними завданнями є об’єднання підприємців, інвентаризація туристичних об’єктів кластеру, залучення інвестицій та втілення в життя стратегії розвитку туристичної інфраструктури регіону.

“Ми хочемо розвивати наш регіон – це 9 районів Черкаської області. Будем співпрацювати з обласною владою в багатьох аспектах: інформаційному, регуляторному та фінансовому. Підписаний сьогодні документ – це декларація про наміри, яку ми плануємо наповнити конкретним змістом”, – заявив Олександр Файнін.

Метою діяльності туристичного кластеру “Західна Черкащина” є покращення умов для прийому туристів в Умані, а також створення сучасної туристичної інфраструктури в Буцькому каньйоні та в інших популярних туристичних місцях регіону.

У роботі Черкаського туристичного форуму також взяли участь представники Асоціації індустрії гостинності Україні. Зокрема керівник Креативного бюро Dmytro Bulanov creative büro Дмитро Буланов наголосив на важливості бренд-стратегії для розвитку туризму в регіоні, а головний редактор Національного туристичного порталу Zruchno.Travel Андрій Тичина поділився досвідом ефективного просування туристичних кластерів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *