Зареєстровано Асоціацію туризму та гостинності Західної Черкащини

Громадська організація “Асоціація туризму та гостинності Західної Черкащини” отримала підтвердження про державну реєстрацію як юридичної особи. Асоціація створена в рамках національного проекту “Туристичні кластери 300+”. Таким чином, діяльність туркластеру “Західна Черкащина”, який діє на території дев’яти районів Черкаської області: Жашківського, Звенигородського, Катеринопільського, Лисянського, Маньківського, Монастирищенського, Тальнівського, Уманського та Христинівського, набула юридичної основи.

Туркластер “Західна Черкащина” було створено 27 липня 2018 року. За цей час було проведено низку заходів, зокрема Туристичний ярмарок, лекції експерта DEHOGA Ганса-Ульріха Трозієна, організовано курси гідів, тощо. Також експерти туркластеру запропонували свої концепції розвитку туристичної сефри Буцькій ОТГ та Паланській ОТГ.

“Нашими основними завданнями на сьогодні є об’єднання підприємців, інвентаризація туристичних об’єктів туркластеру, залучення інвестицій та втілення в життя стратегії розвитку туристсько-рекраційної інфраструктури регіону,” – розповідає Голова Асоціації та Президент туркластеру Олександр Файнін. – “Основною метою є покращення умов для розміщення та здійснення туристичних поїздок одночасно декількох тисяч туристів в Умані, а також створення сучасної інфраструктури на найвизначніших туристичних об’єктах, таких як Букський каньон, Шевченківський край та інші. Роботи багато – від облаштування вбиралень та сміттєзбірників до ремонту автодоріг. У цих питаннях ми будемо співпрацювати з місцевою владою – і з обласною, і з районною, і з очільниками новостворених ОТГ. Маємо чудовий шанс перетворити край на першокласну туристичну дестинацію світового рівня, бо маємо досвід, бажання і ресурс.”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *