Візит Ганса Ульріха Трозієна до Умані

16-17 жовтня 2018 року Умань відвідав експерт Асоціації роботодавців у сфері готельного та ресторанного бізнесу Німеччини DEHOGA, автор концепції туристичного розвитку міста Батумі (Грузія) Ганс Ульріх Трозієн. Пан Трозієн на запрошення Федерації роботодавців у сфері туризму України в рамках національного проекту “Туристичні кластери 300+” здійснював робочу поїздку по вже існуючих та потенційних туркластерах України.

Протягом двох днів експерт провів відкриту лекцію для студентів, які навчаються в уманських вишах за фахом “Туризм та готельна справа”, взяв участь у круглому столі з членами туристичного кластеру “Західна Черкащина”, а також зустрівся з представниками міської та районної влади.

Також у супроводі президента Фонду “Uman Tomorrow” та туркластеру “Західна Черкащина” Олександра Файніна Ганс Ульріх Трозієн взяв участь у дегустації вин від уманського винороба та сомельє Ігоря Максименка, а також відвідав парк “Софієвка”, могилу цадика Нахмана та виставку, присвячену воїнам АТО у Державному заповіднику “Стара Умань”.

“Візит фахівця такого рівня є дуже важливим для нас. Досвід DEHOGA може знадобитися в процесі організації роботи. Наш туркластер “Західна Черкащина” вже повністю готовий до роботи, сформовано операційну команду, проведено низку заходів, є домовленості про співробітництво з владою та навчальними закладами,” – розповідає Олександр Файнін. – “Ми налаштовані на успіх і маємо намір залучити іноземні інвестиції для першої черги проекту рекреаційного розвитку регіону.”

Це слайдшоу вимагає JavaScript.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *