Туркластер “Західна Черкащина” презентував свою Програму розвитку Паланської ОТГ

28 вересня у с. Берестівець, яке входить до Паланської ОТГ, відбулися Громадські обговорення використання земель громади. Захід проводився під патронатом USAID і Всеукраїнської аграрної ради. Голова ВАР, член Опікунської ради Фонду “Uman Tomorrow” Андрій Дикун у своєму привітанні наголосив про необхідність розвитку новітніх технологій у розбудові ОТГ, що, за його переконанням, зробить членів громади заможними і незалежними від багатьох зовнішніх факторів.

Голова Асоціації туризму та гостинності Західної Черкащини Олександр Файнін представив програму розвитку туристичної інфраструктури території, що належить Паланській громаді. Зокрема, на розсуд присутніх було подано проект будівництва еко-готелю на 68 місць, Центру фестивалів та конгресів, створення садиб зеленого туризму, а також пропозицію з розвитку крафтових ремесел. Загальна сума проекту – біля 3,5 млн. доларів США.

Також свій проект розвитку освіти від імені партнеру Фонду “Uman Tomorrow” – Центру “Світ Освіт” представила очільниця Українського аграрного ліцею Олена Ярошинська.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *